rozšířené vyhledávání ...

Úklid skládky v Synči

28.března 2015

SynečSynečÚklid v Synči

Myslivci pečují o naše okolí

Část katastru obce Krupá tvoří významný podíl  uznané honitby Vitice, jejímž nájemcem je Myslivecké sdružení Vitice. Zkušení členové tohoto mysliveckého sdružení vedou kroužek mladých přátel přírody s názvem Říční vydry.

Dne 28.  března se konala první jarní brigáda sdružení, na níž se účastnili i členové kroužku mladých přátel přírody, kteří spolu s myslivci zaměřili spoji pozornost na bývalou skládku v Synči.

Všem zúčastněným patří poděkování za úsilí, s nímž se podařilo posbíraným odpadem  naplnit přistavený kontejner, který  operativně pro tuto akci zajistil starosta OU Krupá pan Mokroš.

Věříme, že společným úsilím se lépe podaří zabránit hyzdění našeho okolí odhozeným odpadem. Odměnou všem pak bude pohled na čistou krajinu, v níž, jak věříme, budou i lepší podmínky pro život zvěře.

LN, jednatel MS Vitice

1. 4. 2015 Zobrazit méně